Targi Forum Wentylacja Salon Klimatyzacja 2020

Back to Aktualności

Targi Forum Wentylacja Salon Klimatyzacja 2020

W dniach 3 – 4 marca odbyła się 18. edycja międzynarodowych targów branży wentylacji, klimatyzacji oraz chłodnictwa. Halę Global Expo wypełniło ponad 160 znanych firm działających w branży HVAC. Zwiedzający mieli okazję sprawdzić jakie nowości zostały wprowadzone na rynek w tym roku oraz zapoznać się z funkcjami i parametrami nowoczesnych urządzeń.

Czym wyróżniają się klimatyzatory ścienne marki Giatsu?

Na biało-czerwonym stanowisku Giatsu zaprezentowaliśmy jednostki ścienne Diamant oraz Aroma 2. Klimatyzatory ścienne marki Giatsu wyróżniają się przede wszystkim wysoką klasą efektywności energetycznej w trybie chłodzenia oraz grzania A+++. SEER klimatyzatora ściennego Diamant wynosi 8,6. Dodatkowo cechuje je bardzo niski poziom hałasu – urządzenia generują jedynie 18 dB!

To nie wszystko, producent zagwarantował również pracę urządzenia w zakresie od -20 do 24 °C w trybie grzania. Każdy ze zwiedzających zauważył wysoką estetykę urządzeń. Jednostki wewnętrzne naprawdę cieszą każde oko, dlatego idealnie sprawdzą się w przestrzeniach biurowych oraz w każdej sypialni.

Urządzenia są bardzo funkcjonalne i praktyczne dzięki możliwości sterowania za pomocą WiFi oraz smartphona. Klimatyzatory ścienne marki Giatsu objęte są pięcioletnią gwarancją.

Klimatyzator kasetonowy ROUND w centrum zainteresowania

W środkowej części stoiska Giatsu gromadziło się najwięcej zainteresowanych. Wszystko za sprawą wiszącego na standzie okrągłego panelu do klimatyzatora kasetonowego serii Round. Na rynku jest nie wiele urządzeń o takim kształcie.

Jednostka w trybie chłodzenia podświetlana jest na niebiesko, natomiast w trybie grzania na czerwono dzięki wbudowanej taśmie LED. Urządzenia są dostępne aż w sześciu wydajnościach od 5 kW do 16 kW. Sprawdzą się przede wszystkim w większych pomieszczeniach biurowych, sklepach oraz restauracjach. Klimatyzator wytwarza jedynie 34 dB hałasu, a klasa energetyczna w trybie chłodzenia wynosi A++.

Gama HPWH – pompy ciepła oraz C.W.U Giatsu

Stoisko Giatsu wypełniła pompa ciepła C.W.U Combo 200l VA1 z możliwością podłączenia do instalacji solarnej. Urządzenie pracuje w szerokim zakresem przy temperaturach zewnętrznych osiągających od -15 º C do 43 º C. Wysoka wydajność, niskie zużycie prądu, liczne funkcje bezpieczeństwa oraz wysokiej jakości sprężarka sprawiają, że pompa ciepła woda-powietrze jest w 100% niezawodna.

Wszystkie karty katalogowe z danymi technicznymi są dostępne na naszej stronie. Cennik podstawowy znajduje się w zakładce do pobrania.

Pamiętaj, że ekipa Giatsu jest w gotowości i chętnie odpowie na każde zapytanie – skontaktuj się z nami przez adres mailowy biuro@giatsu.eu

Share this post

Back to Aktualności